[Eğlenceye]-[Hoşgeldiniz..]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bir Sürü Şey..

3 posters
YazarMesaj
iremm:)

iremm:)

Bir Sürü Şey.. Empty
MesajKonu: Bir Sürü Şey..   Bir Sürü Şey.. Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 9:51 pm

Hobi Olarak Bir Sürü Şey Yapılabilir .... İster Resim Yapmak , Kitap Okumak , Bilgisayar Oynamak, Sinemaya-Tiyatroya Gitmek , Kendi Siteni Kurabilrsnn vb. (Kendinize Site Kurmak Güzel Bir Hobiye Benziyorr..) Wink
MusicLove

MusicLove

Bir Sürü Şey.. Empty
MesajKonu: Geri: Bir Sürü Şey..   Bir Sürü Şey.. Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 10:06 pm

iremm:) demiş ki:
Hobi Olarak Bir Sürü Şey Yapılabilir .... İster Resim Yapmak , Kitap Okumak , Bilgisayar Oynamak, Sinemaya-Tiyatroya Gitmek , Kendi Siteni Kurabilrsnn vb. (Kendinize Site Kurmak Güzel Bir Hobiye Benziyorr..) Wink

Bilgin için teşekkürler irem ama site açmanın okadar kolay olmadığını ben size söyliyim az önce forumun ayarlarını bozdum ve tekrar yaptım,bütün reknler karışmıştı ne yapıcağımı şaşırmıştım o yüzden pek tavsiye etmem ama ben bilgisayar,forum vb hakkında bilgili olduğum için bu forumu kurmak ve büyütmek için büyük emekler ettim Smile
http://www.crazy-fun.yetkinforum.com
Askımm:D
Moderatör

Bir Sürü Şey.. Empty
MesajKonu: :D :D    Bir Sürü Şey.. Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 3:53 am

o zmn ne diyelim ellerine sağlık Very Happy Very Happy

Bir Sürü Şey..
1 sayfadaki 1 sayfası